Denis Weisz

About the Speaker
  • Profession
    DJ´s
  • Web Sites

Denis Weisz – producent, DJ, který si za krátkou dobu svého působení si stihl získat silný support českého publika a rezidenturu v nejprestižnějším klubu u nás – Duplex, Prague. Denis měl tu čest předskakovat jménům jako Thomas Newson(NL), Zonderling(NL) a o support se postaral také Moksi (NL), Kenneth G (NL), D.O.D(GB), Kyau & Albert(DE).

Samozřejmě klubovou scénou to nekončí, jelikož má za sebou festivaly jako ULTRA EUROPE Countdown, The ONE Festival, Be Unique či PURE Festival.

Denis si získává na oblibě hlavně díky energickým setům a kvalitnímu hudebnímu zážitku. Jak sám říká, snaží se minimálně z 80% hudebně odlišit od ostatních jmen a přinést svému publiku vždy něco nového. Nebojí se kombinace více hudebních stylů a jeho sety tak získávají jiný rozměr. Nejčastěji v jeho setech budete moct slyšet Bass House, ale i variace s ostatními hudebními žánry jako Electro House, Bigroom & Trap.

Nesmíme zapomenout na Denisovu produkci, díky které si získal spoustu fanoušků v České Republice. Po úspěchu skladby Throwback, vydal track ‚Stalker‘, který podpořil také největší slovenský label Active Melody Records. Nicméně hlavní úspěchy z producentské dráhy teprve čekají a určitě bys u toho měl být i TY!