Manene

About the Speaker
  • Profession
    DJ´s
  • Web Sites
Rok 2015 Manene může rozhodně považovat za zlomový, nejen že odehrál přes 100 vystoupení po celé ČR a tímto se řadí k nejžádanějším DJs u nás vůbec, ale také vystoupil na nejprestižnějších tanečních akcích, např.: mainstagi festivalu Mácháč, slovenské EDMANII, halové akci Citadela, dále Beats 4 love, Unique hall festivalu a mnoho dalších.
Manene stále jako jeden z mála DJs v ČR jezdí pravidelně několikrát do roka vystupovat do Evropy a má za sebou několik spoluprací se světovými DJs. Jako poslední kousek ze své produkce vypustil do světa s holandským producentem Ziggym, který nese název „Tarantula“. Dalším singlem, který spatřil světlo světa, byl track „boom“, který za pouhý měsíc měl více než 50.000 poslechů.
V neposlední řadě si Manene pro své fanoušky připravil zbrusu nový video projekt, který nahlíží kromě záběrů z akcí také do Maneneho soukromí – Manene’s SHIZZLE. Stále je také hlavním rezidentem klubu DUPLEX, kde má svou nejpopulárnější noc – Le Cirque (pravidelná návštěvnost 700 a více návtěvníků)

V roce 2014 Manene vydal svůj debutový singl “This is Fragola” na Ruském labelu Legraib Records, který byl podpořen jmény světového formátu jako Ferry Corsten (NL), Steve Aoki (USA), Marco V (NL), Matisse & Sadko (RU), Juicy M (RU), Gregori Klosman (FR) a mnoho dalších… Dále vydal oficiální trapový remix na track od Spencer Tarringa & Juicy M – Superhero.
Mimo jiné Maneneho tvrdý sound a energický set mohli již slyšet v pěkné řádce zemí, konkrétně se jednalo o země: Anglie, Švýcarsko, Rakousko, Estonsko, Finsko, Malta, Belgie, Německo, Španělsko a mnoho dalších…

www.facebook.com/ManeneOfficial
www.twitter.com/Maneneofficial
www.soundcloud.com/manene
www.youtube.com/user/ManeneOfficial
www.instagram.com/manenelife#